Masáže

Zpomalení toku tělesných tekutin a energie je problémem dnešního moderního života. Pokud je člověk pohodlný, líný nebo příliš unavený, aby své tělo rozpohyboval, může využít masáže. Pomocí masáže se uvede do pohybu míza a stagnující energie, uvolní se toxiny z tkání, regenerují se klouby, svaly, šlachy a zklidní se nervový systém.

Tuina

Tato čínská léčebná masáž využívá tlak a tření aktivních bodů či energetických drah k uvolnění energetických blokád, k rozproudění krve, k podpoře vylučování toxických látek z tkání, a tím k zlepšování činnosti vnitřních orgánů.

Pokud cirkulace krve a energie je zablokovaná a nemůže proudit, působí bolest, otoky a špatnou funkci orgánů. Masáží se propojí povrch těla s vnitřními orgány a obnoví se komunikace energie, krve, tělních tekutin s vnitřními orgány, tím se organismus zharmonizuje a posiluje se jeho obranyschopnost.

Lymfatická masáž

Jednou z funkcí lymfatického (mízního) systému je pomoci tělu s pročištěním se. Při nedostatku pohybu a celkově špatné životosprávě nemůže mízní systém dostatečně dobře pracovat, a proto je vhodné oslabený lymfatický systém zaktivizovat a rozproudit pomocí speciálních hmatů a jemných masážních technik - lymfatickou masáží (lymfodrenáží).


Vytvořte si webové stránky zdarma!